Kategorie
Zbiornik Malec hydroforowy z przeponą 24l.

Zbiornik Malec hydroforowy z przeponą 24l.

Zbiorniki wyposażone w membranę EPDM. Max. ciśnienie robocze 10BAR, dopuszczalna temperatura pracy od -10°C do +100°C. Napełnione wstępnie powietrzem do ciśnienia 1,7 bar.

Więcej szczegółów

zbio_MALEC_L24

10 dostępnych

Stan: Produkt dostępny!

99,00 zł

Zbiorniki wyposażone w membranę EPDM. Max. ciśnienie robocze 10BAR, dopuszczalna temperatura pracy od -10°C do +100°C. Napełnione wstępnie powietrzem do ciśnienia 
1,7 bar. Wykorzystywane do magazynowania wody pitnej do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu 
z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle. Są ekonomiczne i łatwe w montażu. Ich powierzchnia użytkowa jest dużo większa niż tradycyjnych zbiorników bez przepony. Zastosowanie gumowej przepony eliminuje konieczność częstego uzupełniania powietrza w zbiorniku. Ich konstrukcja uniemożliwia kontakt wody z blachą, co eliminuje możliwość korozji i znacznie wydłuża jego żywotność, a także zapobiega "poceniu się" naczynia. 

Występują w wersji poziomej i pionowej. W przypadku zbiorników poziomych pompy i osprzęt mogą być instalowane bezpośrednio na zbiorniku. 

Zbiorniki o pojemnościach większych niż 100l wyposażone są w otwór znajdujący się po przeciwnej stronie otworu wlotowego. Można go wykorzystać do zamontowania potrzebnego osprzętu. W przeciwnym wypadku powinien być zaślepiony odpowiednim korkiem.