Kategorie

KOTŁY C.O. DEFRO

P.W. DEFRO to największy w Polsce i tej części Europy producent urządzeń grzewczych na paliwa stałe oraz urządzeń budowlanych. Naszym celem jest projektowanie i dostarczanie urządzeń, które w połączeniu z nowoczesną technologią poprawią znacząco jakość życia. Dlatego we wszystkim, co robimy staramy się wychodzić naprzeciw użytkowników. 

Defro_I To ludzie i ich potrzeby są punktem wyjścia naszych działań. Zatrudniamy około 500 osób, nasi pracownicy to doświadczeni inżynierowie, wykwalifikowani spawacze certyfikowani zgodnie z Dyrektywą Ciśnieniową, fachowa obsługa administracyjna, kadra wykonawcza, a także szerokie grono doradców technicznych. Ponadto, na stałe współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami oraz dostawcami materiałów, którzy zapewniają terminowość i wysoką jakość dostarczonych materiałów. 


DEFRO dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i linię produkcyjną, w tym:

  • linia do zautomatyzowanego cięcia blach przy użyciu pięciu laserów CO2  /2D i 3D, średnich i dużych mocy/ z automatycznym systemem załadowczo rozładowczym oraz wypalarek gazowo - plazmowych,

  • centrum spawalnicze z robotami adaptacyjnymi 3-ej generacji,

  • linię lakierniczą z komorą śrutowniczą, strefą przygotowawczą oraz lakierniami proszkową
    i natryskową,

  • centrum obróbki skrawaniem CNC,

  • centrum obróbki plastycznej CNC, co umożliwia nam  produkcję wyrobów wysokiej jakości i powtarzalności, spełniających oczekiwania naszych klientów.

Posiadamy własną bazę transportową, tabor jest sukcesywnie unowocześniany, a  liczba aut z roku na rok ulega zwiększeniu. Obecnie dysponujemy flotą siedmiu zestawów ciężarowych, wśród których przeważają samochody marki DAF i MAN.

Jesteśmy przekonani, że na dzisiejszym rynku Klienci oceniają firmy jedynie na podstawie poziomu towarów
i usług, które dostarczają. Dlatego gwarantujemy Klientom i Partnerom oferowanie sprawdzonych produktów, których posiadanie jest niezrównanym doświadczeniem.
 
0 Comments